Rajd konny KudłaczeZapraszamy dzieci  na pierwsze po wakacjach weekendowe atrakcje do naszego ośrodka na Zarabiu w Myślenicach ( 30 km na płd od Krakowa). Termin weekendu 14-15 październik 2017 r. Tym razem będzie to Weekend "Babie Lato z Hucułami"

Babie Lato z Hucułami to cykliczna impreza dla wszystkich naszych jeźdźców oraz sympatyków. Impreza organizowana co roku na koniec lata. Możliwość rywalizacji w konkursach skoków oraz konkursach tatarskich. Dodatkowo coś ciepłego z grila oraz dużo dobrej zabawy w doborowym towarzystwie.

Ramowy program pobytu;

Rajd na Kudłacze

  • dwie godziny jazdy konnej w sobotę
  • w niedzielę udział w konkursie skoków lub konkursach tatarskich
  • i dodatkowo inne atrakcje niespodzianki....

 

 Zapewniamy w tym czasie noclegi w komfortowych pokojach 2-3 osobowych ( trzy łazienki na cztery pokoje). W obiekcie duża świetlica z kominkiem. Pierwszy posiłek to obiad w sobotę, ostatnim posiłkiem jest obiad w niedzielę. 

Wykwalifikowana opieka  profesjonalnych animatorów i instruktorów do prowadzenia  warsztatów i jazdy konnej. Smaczne posiłki. Przyjazd uczestników 9.30 w sobotę, wyjazd w niedzielę 15.00-15.30

Prosimy o zabranie przez dzieci m.in. ciepłych ubrań,butów do wędrówki oraz małych plecaków.

Koszt całego pobytu wraz z wyżywieniem,zajeciami i jazdą konną wynosi 280 zł ( cena zawiera udział w zawodach Babiego Lata). Zapisy i rezerwacje tel 601 082 359 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zostaw dzieci w dobrych rękach na weekend.

Polskie Strony Krakow24h Portal dla Krakowa i Małopolski