Myślenicki Klub Jeździecki Hucuł okolice Krakowa


MKJ HucułGrupa pasjonatów jeździectwa powołała 1 czerwca 2011 r do życia
Myślenicki Klub Jeździecki Hucuł w ramach, którego prowadzona jest sekcja sportowa. Klub został zarejestrowany w ewidencji klubów sportowych w Starostwie Powiatowym w Myślenicach pod numerem 60. Zachęcamy do zapisów do Klubu. W czasie klubowych zajęć uczymy również jazdy konnej początkujących adeptów. Jeśli chcesz przeżyć prawdziwą przygodę w końskim siodle przyjdź do nas.

 Aby wstąpić do Klubu wystarczy wypełnić pisemne zgody na jazdy. Ponizej załaczone linki. Należy ściągnąć i wydrukować odpowiednią zgodę na jazdy dla niepełnoletniego członka lub zgodę dla osób pełnoletnich po wypełnienieniu i złożeniu w Klubie to jest deklaracja przystąpienia do Myślenickiego Klubu Jeździeckiego Hucuł. Prosimy o podanie swojego adresu emailowego i telefonu kontaktowego na składanej deklaracji.

Członkom Klubu zapewniamy;

  • ubezpieczenie NNW opłacone przez Klub
  • zajęcia w małych grupach, uzależnionych od aktualnych umiejętności jeźdźca, prowadzonych z licencjonowanym instruktorem 
  • jazdy sportowe (skoki,ujeźdźenie) i starty w zawodach na bezpłanie udostępnianych koniach SJK Hucuł (również na egzaminy na odznaki PZJ).
  • przygotowanie do egzaminów na odznaki jeździeckie PZJ
  • zajęcia teoretyczne dotyczące jeździectwa
  • zniżka z tytułu zakupu karnetu w wysokości ok 15 %. 

Członkowie Klubu uiszczają roczną składkę w wysokości 120 zł.

Przypominamy, że  członkowie MKJ Hucuł korzystają z ulgowych cen za jazdy, w zamian zobowiązując się do przestrzegania ustalonego grafika jazd.

Uwaga w związku ze zmianą warunków ubezpieczenia tutaj można przeczytać OWU PZU SPORT obowiązujące na rok 2017 oraz informacje o zmianach

Zawody w Pegazie

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.