Obozy jeździeckie - wakacyjna przygoda - lato 2021

Zapraszamy na obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie - małe kameralne grupy - dla początkujących nauka jazdy konnej od podstaw. Dla zaawansowanych przygotowanie do egzaminu na odznaki PZJ, trening skokowy. Kilkanaście lat doświadczeń w organizacji obozów konnych. Uczestnicy obozów konnych mają zapewnione 14 godzin jazdy konnej. Zajęcia prowadzone na odpowiednio przygotowanych koniach - od wielu lat w naszej stajni.

 

Ze wzgledu na Covid 19 stosujemy wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży. M.in. po każdym turnusie cały obiekt będzie ozonowany (doskonały bezinwazyjny oraz całkowicie bezpieczny sposób dezynfekcji tlenem O3).

 W związku z tymi procedurami rodzice muszą złożyć oświadczenie przy przywiezieniu dziecka do nas. Wzór po kliknięciu grafiki.

 
 

Trochę wspomnień z minionych wakacji; Galeria fotografii z obozów w 2014 r  oraz specjalny film o kucyku Maćku i kolejna ballada pt Historia o Rudym. Następna produkcja filmowa pt "Zakochana Rita". Kolejny wytwór naszej produkcji to film pt." Świat bajek". Ostatni wakacyjny film pt. "Koniki z Zarabia" .

Zapraszamy  miłośników koni, również tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nauczyć się jazdy konnej. Nasz ośrodek zlokalizowany jest w Beskidzie Makowskim u podnóża  Ukleiny (663 m n.p.m).Tutaj w rekreacyjnej części Myślenic, na Zarabiu w kameralnych warunkach, w oparciu o własną bazę noclegową proponujemy wypoczynek dla niewielkich grup. Zapraszamy do obejrzenia naszej filmowej wizytówki.  Noclegi w komfortowych pokojach 2-3 osobowych w nowym obiekcie.Jazda konna  Ważnym atutem organizowanych obozów są nasze konie. Przyjazne, dobrze przygotowane, świetnie współpracujące z początkującymi jeźdźcami. W naszym ośrodku jest kilka koni małopolskich, arabów oraz kilka koników huculskich. Warto obejrzeć również kilka opinii rodziców naszych uczestników obozów jeździeckich z minionych lat. 

Do dyspozycji gości m.in pawilon grilowy.W pobliżu boisko sportowe, korty tenisowe. Możliwość korzystania z wielu dodatkowych atrakcji na terenie miasta ( kryty basen, kapieliska otwarte), liczne szlaki rowerowe Na obozie można zdobyć Jeździecką Odznakę PTTK - do uzyskania odznaki konieczna m.in. jedna fotografia. Każdą grupą opiekuje się przez 24 h/dobę jeden opiekun ( nauczycielka z wieloletnim stażem, również jeździ konno).

Program teoretyczny obozów jeździeckich obejmuje m.in :

 • Podstawy budowy koni 

 • Zasady bezpiecznej obsługi konia

 • Sprzęt używany do pracy z koniem - rząd jeździecki

 • Zapoznanie z ubiorem jeździeckim

W praktyce uczestnicy obozów jeździeckich ćwiczą :

 • Siodłanie konia

 • Nauka jazdy konnej na lonży

 • Nauka jazdy konnej w różnych chodach- stęp, kłus, galop

 • Spacery konno w terenie - dla dobrze jeżdżących rajdy terenowe

   

Zapewniamy;

 • całodzienne wyżywienie - 3 posiłki

 • zakwaterowanie

 • całodobową opiekę wychowawców,

 • jazdy prowadzone przez instruktorów jazdy konnej Polskiego Związku Jeździeckiego.

 • dobrą zabawę i miłą atmosferę, liczne dodatkowe atrakcje

 • wypoczynek na łonie natury ( wycieczki, spacery) - zielone kuligi

 • poznanie teoretycznych i praktycznych podstaw jazdy konnej

 • 2 godziny dziennie jazdy konnej - każdy uczestnik ma zapewnione łącznie 14 godz jazd konnych. 1 godz=60 min zajęć.

 • możliwość poznania atrakcji najbliższych okolic w czasie wycieczek

Zakwaterowanie; 
Pensjonat SJK H...
Pensjonat SJK Hucuł
Pensjonat SJK H...
Pensjonat SJK Hucuł
Pensjonat SJK H...
Pensjonat SJK Hucuł

Kameralny pensjonat, pokoje 2,3- osobowe, wyposażone standardowo, łazienka przypada na jeden lub dwa pokoje, stołówka. Do dyspozycji: boiska siatkówki, koszykówki, piłki nożnej oddalone o około 100 metrów, w pobliżu rzeka. 

Stadnina  dysponuje profesjonalną ujeżdżalnią z nawierzchnią piaszczystą.

Na obóz jeździecki należy zabrać ze sobą:

Odpowiedni strój i obuwie do jazdy konnej, toczek, mały plecak na wycieczki, wygodne buty do pieszych wędrówek oraz obuwie sportowe, gorsze spodnie i bluzę do zajęć w terenie, nieprzemakalną kurtkę, polar lub ciepły sweter, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy, maseczki ochronne. Na obozie mozna zdobyć Popularną Odznakę Jeździecką PTTK (extra koszt 75 zł).Odznaki te można zdobywać po ukończeniu 8 roku życia. Należy również zabrać poprawnie wypełnioną kartę obozową

 

CENA : 1650  ZŁ ( turnus tygodniowy). 

  

 • dla każdych dwóch uczestników obozu oferujemy łącznie 100 zł zniżki (po 50 zł dla osoby) -rezerwacja musi być dokonana wspólnie.

 • dla uczestników obozów organizowanych przez SJK Hucuł również 50 zł zniżki  

 

 Powyższe upusty i rabaty nie mogą się łączyć. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata bezwrotnej zaliczki w wysokości 300 zł .

 

Tutaj jest karta obozowa do wypełnienia - proszę ją koniecznie przywieźć.

 Dla  zgłoszeń grupowych duże upusty i rabaty - możliwy specjalny program.

TERMINY:

Turnusy zaczynają się w każdą niedzielę (od 20 czerwca 2021) - pierwszy posiłek kolacja, przyjazd w godz.13.30-14.00. Wyjazd w sobotę po obiedzie o 14.30. Prosimy o punktualny przyjazd. W dniu przyjazdu o godz.15.00 zaczynamy zajęcia z jazdy konnej. 

   
    
1turnusN, 20-czeSo, 26-cze
2turnusN, 27-czeSo, 03-lip
3turnusN, 04-lipSo, 10-lip
4turnusN, 11-lipSo, 17-lip
5turnusN, 18-lipSo, 24-lip
6turnusN, 25-lipSo, 31-lip
7turnusN, 01-sieSo, 07-sie
8turnusN, 08-sieSo, 14-sie
9turnusN, 15-sieSo, 21-sie
10turnusN, 22-sieSo, 28-sie
   
   
  

Obozy konne Jeżeli jesteś zainteresowany obozem jeździeckim kliknij grafikę obok i podaj swój kontakt - my zadzwonimy.


Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie,osobiście lub drogą mailową.
 
 
  

SJK HUCUŁ

TEL:  601 082 359 E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.