Babie Lato z Hucułami

Jeźdźcy Myślenickiego Klubu Jeździeckiego Hucuł w niedzielę 7. października  2018 r pożegnali lato. Impreza pod nazwą "Babie Lato z Hucułami" to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności i podjęcia rywalizacji. Przeprowadzone zostały trzy konkurencje;

 

  • dla debiutantów "Konkurs Tatarski' - siedem par
  • konkurs skoków LL 40 cm - startowało dziesięć par
  • konkurs skoków LL 60 cm - startowało dziesięć par.

W Konkursie Tatarskim jeźdźcy mieli do pokonania rozmaite nietypowe przeszkody gdzie musieli się wykazać umiejętnościami jeździeckimi. Najlepszą parą była Milena Szklarz startująca na gniadym wałachu o imieniu Cyt.

 

W konkursie skoków LL 40 cm wystartowało dziesięć par. Zwycięzcą tego konkursu Angelika Śmietana na małopolskiej siwej klaczy Gejsza.

Konkurs skoków LL 60 cm obsadzony był stawką dziesięciu par.  Zdobywcą pierwszego miejsca została Luiza Hak na bułanej klaczy o imieniu Holka.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe flo oraz liczne nagrody rzeczowe. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w konkursach otrzymali medale przygotowane z ....podków końskich w odpowiednich barwach (złotej,srebrnej oraz brązowej). Zwycięzcy dodatkowo otrzymywali pamiątkowe puchary. Dla wszystkich był również drobny poczęstunek z grila. Już dzisiaj zapraszamy na kolejna imprezę jeździecką  - Hubertus 2018 odbędzie się 4 listopada br. Zapraszamy wszystkich członków klubu, sympatyków jeździectwa i tych, którzy chcą zobaczyć tradycyjne gonitwy hubertusowe.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji i przeprowadzenia imprezy oraz przygotowania konkursów.

 

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.